Mycro: Blockchain tabanlı iş platformu

 Post Views: 1536

Bir çok insan çalışma hayatı nedeniyle kendisine çok zaman ayıramamaktadır. Zamanımızın çoğunu işte geçirdiğimiz için evde yapılacak küçük bir iş bile gözümüzde çok büyümektedir. Hatta bu küçük işler birikerek zamanla ciddi bir sorun haline gelebilmektedir. Bu sorunun çözümü yine blockchainden gelmektedir. Geleceğin teknolojisi olarak gösterilen bu teknolojiyi baz alan Mycro platformu kendisini bunun gibi sorunları çözmeye adamış yenilikçi bir programdır.

Mycro kullanılabilecek sezgisel bir mobil uygulamadır. Mycro programı peer to peer yani eşler arası bir bağlantı kurar. Bu uygulama ile gözümüzde büyüyen basit gibi görünen ama aslında çok önemli olan işlere yardım alabileceğiz. Platformun akıllı ve kendi kendine öğrenen algoritmaları sayesinde insanları birbiriyle eşleştirir. Programın kullanılabilirliği arttıkça bir kişiyi birbirine bağlayarak basit işlerden kurtulmamıza aracılık edecek bir çok kişiyle buluşabileceğiz. Tabi birde diğer taraftan bakacak olursak, kendisine ek gelir getirmek isteyen insanlara da iş imkanı sunmaktadır.

Zaman ve para eşitleyici

Mycro, planlama yaparken zaman ve para arasında bir denge kurulmasına yardımcı olacaktır. İş yapmak için vakti olmayan bir kişi para vererek zaman kazanmak ister. İş arayanlar insanlar ise yeteneklerini kullanarak para kazanmak isterler. İşte zaman ve para arasındaki bu dengeyi Mycro ekosistemi sağlayacaktır.

Mobil uygulama

Uygulamanın hem Android sürümü, hemde iOS sürümü olacaktır. Kullanımı çok kolay bir arayüze sahip olacak olan bu uygulama ile basit bir şekilde kayıt olarak ve iş aranabilecektir. Bu platformun günlük hayatta kullanımı için önemlidir. Kullanıcılar mobil uygulama ile her zaman platforma ulaşabilecek ve bu da kullanıcı sayısının artmasına vesile olacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Mycro token, ekosistemin büyümesini sağlamak için yardımcı olacaktır. Projenin yürütebilmesi için daha çok yatırım alması için kullanılacaktır. Bu token Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokenidir. Mycro tokenleri Mycro ekosisteminde ve Mycro mobil uygulamasında kullanılabilecektir. Tokenler aynı zamanda ekosistem dışındaki borsalarda da alınıp satılabilecektir.

Mycro token, daha iyi bir görev almak için kullanılabilecektir. Bu, kendi komisyon miktarının belirmeye aracılık eder. Bunun dışında yapılan işler için smart kontrat ile güvenli bir şekilde ödeme yapmak Mycro tokenlerinin kullanılması planlanmaktadır. Başarılı bir şekilde yapılan çalışmanın ardından ve akıllı bir sözleşme ile kontrol edilen Mycro topluluğunu havuzundan ödül almak içinde kullanılabilecektir.

 • Token sembolü: MYO
 • Token tipi: ERC20
 • Toplam token sayısı: 100.000.000 MYO
 • Özel satışta satılacak token sayısı: 26.000.000 MYO
 • Ana satışta satılacak token sayısı: 40.000.000 MYO
 • Soft cap: 3.500.000 Euro
 • Hard cap: 14.000.000 Euro
 • Ödeme yöntemleri: ETH, BTC, LTC, Banka transferi (EUR, CHF), Kredi kartı

Sonuç

Çok iyi bir fikre sahip projeyi baştan değerlendirdiğimizde çok iyi planlanmış bir yol haritası olduğunu söyleyebiliriz. Websitesi ve whitepaperları özenle hazırlanmış ve projenin gerçekten yapılabileceği izlenimi veriyor. Ayrıca takım üyelerinin kendi alanlarında ve blockchain konusunda oldukça deneyimli olduğunu görmekteyiz. Daha önce benzeri olmayan bu projenin yatırımcılar tarafından büyük destek alacağını düşünüyoruz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: http://www.mycrojobs.io/

✅ Whitepaper: https://www.mycrojobs.io/download/Mycro-Whitepaper-EN.pdf

✅ Telegram: https://t.me/mycrojobs

✅ Twitter: https://twitter.com/Mycrojobs

✅ Facebook: https://www.facebook.com/mycro.jobs/

✅ Medium: https://medium.com/mycrojobs

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mycrojobs/

✅ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1Gk4r0HRGFnOMfX3tWEfGw/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


14 yorum

 1. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 2. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 3. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 4. Avatar Burcu Kahraman dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 5. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 6. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 7. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 8. Avatar Mustafa Çetin dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 9. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 10. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 11. Avatar Kerime Hacer Akıllı dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 12. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 13. Avatar Neslihan Büşra Esat dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 14. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.