Nestree: Blockchain tabanlı topluluk iletişim merkezi

 Post Views: 927

Teknolojik gelişmeler yaşantımıza hızlı bir şekilde giriş yapmakta ve gün geçtikçe çoğalarak ilerlemektedir. Daha önceki zamanlarda telefonlarımızı yalnızca aramalar yapmak ve mesajlar göndermek için kullanırken şimdilerde aklınıza gelebilecek tüm işlemlerimizi ve birbirimizle olan her türlü iletişimimizi bul yolla sağlamaktayız. Hatta dahada evvelki zamanlara dönecek olursak mektup yolu ile iletişimin  söz konusu olduğu zamanlardan bahsetmemiz mümkün olacaktır. Şuan ki zamanda tam aksine iletişim kaynaklarının üst düzeyde sağlanmasına rağmen şimdilerde de güvenlik açıklıkları, kişisel verilerin gizliliği ve dolandırıcılık, sahtekarlık gibi birçok sorunla karşı karşıya kalmış durumdayız. Bugün sizlere tanıtacağım Nestree projesi sizlere yepyeni ve güvenli bir iletişim platformu sunarak, yukarıda bahsettiğimiz tüm problemlere çözüm süreci başlatması ile de gözde bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.


Nestree Nedir? Avantajları Nelerdir?

Dijital bir şekilde oluşturulmuş birçok uygulamanın kullanılmasına ve popülaritesinin artmasına yönelik oldukça kullanışlı ve işlevli bir ortam sağlayacaktır.  Topluluk iletişim merkezi olarak karşımıza çıkan Nestree, platformda mevcut etkinliklerde çeşitli ödüllendirme , içerik oluşturma, reklamlar, arkadaş davet etme gibi birçok özelliği  bünyesinde barındıracaktır. Kullanıcı ve aktif yazarları için platformda dahil olan etkinliklerde ödüllendirme sistemi mevcut olacaktır. Nestree projesi karşılıklı anlamlı kazanım sağlayan, güvenli bir topluluk iletişimi platformu sunmayı amaç edinmiştir.

Platformda kazanım sağlamanın çeşitli yolları bulunacak ve bunlardan biri arkadaş davetleri ve mesajlaşma uygulamalarının kullanımı esaslı olacaktır. Bu alanda mevcut bir çok proje katılımcının zamanla körelmesine neden olmakla birlikte kazanım konusunda da anlamlı bir katkı sağlayamamaktadır.  Bu doğrultuda da Nestree projesi gibi hali hazırda çeşitli uygulamaları ile ödüllendiren sağlam bir proje henüz ortaya çıkmamıştır. Nestree projesinin bu konuda oldukça verimli ve uzun vadeli bir platform olduğunu öngörmemiz mümkün olacaktır.

Yine Nestree  platformunda topluluk mesajlarında mevcut olan reklamları izlediğiniz taktirde ödüllendirmeler alabileceksiniz. Oldukça şeffaf, güvenilir ve geçerliliği yüksek bir platformu sizlere sunmak adına mevcut halde bulunan her reklam adına ödüllendirme sağlanacaktır.  Bununla birlikte yine güvenli adımlar ile ilerlemek adına Nestree  bir cüzdan tasarlayarak projesinin temellerini atmaya devam etmiştir. Bu sayede Arkadaşlık davetleri ve, promosyon reklamlarının izlenimi sonunda elde etiğiniz kazanımlarınızı güvenli bir şekilde saklamanız sağlanacaktır.

Nestree projesi platformuna diğer birçok kripto para birimlerini dahil ediyor ve katılımcılarının istedikleri doğrultuda hareket etmelerini ve bunu yaparken de uygun maliyetli işlemler gerçekleştirmelerine olanak tanıyacaktır. Bununla beraber Nestree katılımcısı herhangi bir yer zaman koşulu aramaksızın kripto para birimleri üzerinde işlemler yapabileceklerdir. Bu çok işlevliği sayesinde kripto para değişimi ve madeni para gönderimi konusunda herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmayacaktır. Bir başka avantajı da Nestree platformunun aktif katılımcısı olan bireyler kripto-döviz değişimine girmek zorunluluğu bulunmadan mevcut tokenlarını  platformda kendi aralarında takas işlemi yapabilir ve bunu ilk kez bu alanda aktiflik gösteren bireylerin bile basit işlemlerle yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü: EGG
 • Token tipi: ERC-20
 • Token fiyatı: 1USD = 100 EGG
 • Toplam tedarik: 3.000.000.000 EEG
 • Hard Cap: 6.000.000 ABD doları
 • Soft Cap: 1.000.000 ABD doları


Sonuç

Projenin ekip üyeleri ve genel amaçları incelendiğinde bireyin faydasına yönelik oluşturulmuş bir uygulama özelliğinde olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Yalnızca bugünü değil sürekliliği ön planda tutan Nestree platformu bu sayede katılımcının körelmesi ve kayıplar yaşamasının önüne geçmiş ve kazanım sağlaması açısından da alanda var olan birçok projeden de anlamlı farklılıklarla sıyrılmıştır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Websitesi: https://www.nestree.io/

✅ Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

✅ Telegram: https://t.me/nestree_en

✅ Telegram: https://t.me/nestree

✅ Twitter: https://twitter.com/nestree_io

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io

✅ Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io

✅ Nestree Sohbet Odası: https://ca.me/nestree_en/

✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/company/14630922

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: bitcoinevi

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186160


19 yorum

 1. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 2. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 3. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 4. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 5. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 6. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi sık kullanılanlar bölümüne ekledim. İlerideki yazılarınızı daha yakından okuyacağım.

 7. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 8. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 9. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 10. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 11. Avatar Ömer Buğra Alparslan dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 12. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 13. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 14. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 15. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Kripto para dünyasında fon bulmaya çalışan projelere rehberlik ,reklam ve tanıtım desteği vermesi projenin her zaman aranacağını gösteriyor.

 16. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 17. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 18. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 19. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.