Orbis: Blockchain tabanlı yatırım ve para transferi platformu

 Post Views: 1716

Blok zinciri teknolojisi sayesinde artık bir çok işlem şeffaf ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle bu teknoloji en çok finans sektöründe kullanılmaktadır. Ancak teknolojik araçların günlük hayatta girmesinde sıkıntılar vardır. Blockchain teknolojisini hayatımızın içine katılmasına yardımcı olacak platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bugün sizlere bahsedeceğim Orbis platformu blok zinciri teknolojisinin kolaylığını hayatımıza iyice yansıtacak olan yep yeni bir ekosistemdir.

ORBIS Transfer Nedir?

Orbis yapı olarak benzersiz bir platform olduğunu söyleyebiliriz. İki farklı token tarafından desteklenen güvenilir bir platformdur. Bu iki token, para transfer etmek, para çekmek, para yatırmak ve NFC olarak adlandırılan bir Mobil uygulama kullanarak paranızı yatırmak için kullanılabilir. Bu şekilde olması bir çok yeniliğin olmasına yardımcı olabilir, hatta dünya finans sektöründe bir dönüm noktası olarak düşünülebilir. İki token ile Orbis kartı kullanılarak veya özel masaüstü uygulaması veya mobil uygulama kullanılarak bir çok şey yapılabilecektir. Bu da gelecekte platformun çok önemli konuma sahip olacağını söyleyebiliriz.

Orbis, iş organizasyonuna yardımcı olmak için yeni bir Bluetooth özelliği kullanacaktır. Bu iş organizasyonu ayrıca dünya çapında standart ve güvenli uzaktan kullanılabilirliği desteklemektedir. Bu yeni iş sistemi yönetimi, sayısız değiş tokuş işlemine izin verebilir. Aynı şekilde geniş ölçekli, küçük aygıt sistemlerini geliştirebilir. Bazı bireysel müşteriler ve mühendisler bunlara meraklı olabilirler. Bu nedenle Orbis platformu, özellikle Bluetooth çalışmalarındaki alışveriş ve iş geliştirmeleri için bir motivasyon yaratmaktadır.

Platformun Avantajları

🔹 Düşük maliyet – Üçüncü taraf ve aracılık hizmetlerinin kaldırılması yoluyla yüksek ücretlerin ve yüksek maliyetli engellerin ortadan kaldırılması

🔹 Hızlı işlem – Bekleme sürelerinde önemli bir azalma. Geleneksel bankacılık işlemlerin tersine iş günü yada iş saatine bakılmaksızın işlemler anlık olarak yapılır

🔹Self servis – Kullanıcıların self servis makineleri, telefon ve bilgisayar kullanarak işlem yapmasına imkan sağlar

🔹Limitsizlik – Size empoze edilmiş bir limitin verilmemesi

🔹Yalınlık – Karmaşık evrak ve bürokrasinin kaldırılması

Bunlar ve daha fazlası, her yaştan insanlar tarafından kullanılabilen ORBIS masaüstü, ATM ve mobil platformlar tarafından ele alınacak ve basit, kullanımı kolay bir tasarım kullanacaktır.

Orbis Blockchain 5.0

Platform yeni nesil bir blockchain olan Blockchain 5.0’ı sunmaya hazırlanmaktadır. Bu sayede saniyede 1.000.000’den fazla işlem yaparak, daha hızlı ve daha güvenli işlemler yapmaya imkan sağlayacaktır. Bu teknoloji ile kullanıcıların varlıklarını, Orbis coin üzerinden yönetmesini sağlar. Ayrıca bu sistemde Orbis 5.0 entegre madencilik yazılımı da yer alacaktır. İşlem süresinin 0.2 saniyenin altında olmasını sağlayacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Orbis coin (ORBS), sabit bir fiyatlı olacaktır. Amortisman veya kaybetme riski olmadan mallarını sıfır ücret ile yükümlülük, saklama ve aktarma yapmak için müşteriler tarafından kullanılacaktır. Orbis koruma coini (ORBSi), kirpto para borsaları ve yatırımcıları için kamuoyuna açıklanacaktır.

 • Pre-ICO (Pre-STO): 1 Kasım 2018 – 8 Kasım 2018
 • ICO (STO): 15 Aralık 2018 – 15 Nisan
 • Para döviz kuru: 1 ORBIS = 0,5 EUR
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, EUR, USD
 • Soft cap: 5.000.000 Euro
 • Hard cap: 40.000.000 Euro
 • Şimdiye kadar satılan koin sayısı: 5.486.715,75 ORBS

Pre-ICO Bonusları

Bonus En düşük alım
+ % 45 coin > 25.000 ORBS
+ % 40 coin > 15.000 ORBS
+ % 35 coin > 5000 ORBS
+ % 30 coin > 1000 ORBS
+ % 25 coin > 1 ORBS

ICO Bonusları

Bonus En düşük alım
+ % 35 coin > 25.000 ORBS
+ % 30 coin > 15.000 ORBS
+ % 25 coin > 5000 ORBS
+ % 20 coin > 1000 ORBS
+ % 15 coin > 1 ORBS
Sonuç

Orbis ekibi son derece deneyimli, all-star olarak nitelendirebilecek önemli üyelerden oluşmaktadır. Bu ekip vizyon olarak, blockchain teknolojisi ile merkezi olmayan bir sisteme dayalı olarak dünya çapında yeni finansal çözümler oluşturmaya gayret etmektedir. Orbis, son teknolojiler kullanarak düşük maliyetli transfer ve ödeme imkanı sağlayacaktır. Bu nedenle projenin çok önemli bir geleceğe sahip olacağını öngörebiliriz. Sizde bu projeyi yakından inceleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Web sitesi: https://orbistransfer.com/

✅ Whitepaper: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

✅ Telegram: https://t.me/orbisgroup

✅ Instagram: https://www.instagram.com/orbis_token

✅ Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

✅ Facebook: https://facebook.com/orbistoken

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


24 yorum

 1. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 2. Avatar Mügenur Ahmet dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 3. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 4. Avatar Lemi Akarçay dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 5. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 6. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 7. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Dostum çok yararlı oldu teşekkürler.

 8. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Süper bilgi. Teşekkürler

 9. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 10. Avatar Bestami Ağırağaç dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 11. Avatar Semina Aktuna dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 12. Avatar Samet Emre Dikbaş dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 13. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 14. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 15. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 16. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 17. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 18. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 19. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 20. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 21. Avatar Orhan Kolay dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 22. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 23. Avatar Mert Cem Eliçin dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 24. Avatar Sanber Durak dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.