Quantocoin: İlk gerçek blockchain bankası

 Post Views: 1621

Dijital bankacılığın ve kripto para birimlerinin kapsamı zaman içinde geniş alanlara yayılmıştır. akabinde de bu alanda yeni çalışmalara ve hizmetlere ihtiyaç doğmuştur.  Bankacılık, katılımcılar açısından bakıldığında oldukça riskleri bulunan bir alandır. bu sektörde alınan hizmetlerin fazla olmasının yanı sıra bu tür hizmetlerin geçerliliğinin ve güvenirliğinin üst düzeyde sağlanması sizlerin işlemlerinizi daha kolay ve risksiz bir şekilde gerçekleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.  Bu yazımda dijital bankacılık sektöründe karşılaşılabilecek tüm problemler ön görülerek hazırlanmış, beklentilerinizi üst düzeyde tutacak olan Quantocoin projesinden bahsetmek istiyorum.

Quantocoin Nedir?

Quantocoin projesi blok zincir teknolojisi artısıyla oluşturulmuş geleneksel bankacılık sektörü ile yatırımlarınız, katılımlarınız ve alacağınız tüm hizmetler konusunda finansal alanda köprü bağlantısı kurarak Quantocoin platformu üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirme konusunda büyük öncü olacaktır. Quantocoin projesi dijital bankacılık sektöründe en çok karşılaşılan problem olan kripto para birimlerinin reel para birimlerine kolayca çevrilmesi konusunda önemli çalışmaları ile karşımıza çıkmaktadır.

Quantocoin  bankacılık işlemlerinizi mobil uygulamaya entegre etmiştir. Bu sayede mobil uygulamalar, IOS ve Androıd  tabanlı indirilebilecek ve reel para birimleri ile gerçekleştirilen işlemler kripto para birimleri kullanılarak da gerçekleştirilebilecek. Bu uygulama,NFC sisteminin POS cihazı olarak adlandırdığımız ödeme yöntemine entegre edilerek gerçekleştirilecektir. Bununla birlikte tüm hizmetler yalnızca akıllı telefonlara değil bilgisayar ve tablet üzerinden de kullanıma hazır hale getirilecektir. NFC sisteminin eş zamanlılık sağlayamadığında devreye QR Kodu girer. Tamamen dijitaldir ve ödemeler konusunda hızlı yanıt oluşturur.

Quantocoin projesinin geleneksel bankacılık sistemine entegre edilmesi ile birçok hizmet katılımcılara sunulmaktadır. bunlardan bazıları, uluslararası para transferleri, bankamatik kartı,  para birimi alış ya da satış işlemleri, banka uygulaması üzerinden ödeme işlemleri ve mikrofinans gibi birçok hizmeti sunmaktadır.

Quantocoin projesi blok zincir teknolojisini artısını kullanarak , her katılımcı için güvenilir ve geçerli hesaplar sunarak tüketicilerin hesaplarını garanti altına alır.  Yeni bir Biyo-Kimlik uygulamasınıda beraberinde sunar.  Quantocoin projesi kripto para birimlerinin finansal alanda gelişim göstermesi konusunda önemli bir çalışma içermektedir.

Özellikler

» Cüzdan : Havale, Döviz, Transfer

» Geofencing : Fonksiyonel yakınlık özelliği

» Mikro-Finans ve Kredilendirme :  Quantocoin kredilendirme

» Kripto Varlık : Tokenların yönetimi

» Hızlı Nakit:  Günlük kripto para

» Sosyal Ödeme : Güvenli iç sohbet

Takım

Quantocoin projesinin takım üyeleri incelendiğinde hepsinin kendi alanında uzman olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Blok zincir teknolojisi, kripto para birimleri, ve pazarlama alanından birçok alanda oldukça fazla bilgi birikimine sahiptirler. Bununla birlikte Incapsula endüstri alanında liderliği ile ön plandadır ve Quantocoin projesi bu liderlerle birlikte yürütülmektedir. Takım halinde profesyonel bir iş çıkarmak isteyen ekip bir araya gelerek projeyi en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı: Quantocoin
 • Token sembolü : QTCt
 • 1 QTC Fiyatı : 1.2 ABD doları
 • Blockchain : Waves
 • Hard Cap : 70.000.000 ABD doları
 • Soft Cap : 3.000.000 ABD doları
 • Toplam Arz : 99.000.000 QTCt
 • Minimum Yatırım : 100 OTCt
 • Ödeme Yöntemleri : BTC- ETH- FİAT

Sonuç

Quantocoin projesi bankacılık sektöründe şeffaflığı sağlayarak güvenilir ve geçerli işlemlere olanak sağlamaktadır.  Platform projesini oluştururken hızlı kullanımı, güvenirliği ve  üretkenliği merkeze aldığından bankacılık hizmetlerine ulaşımı kısıtlı olan ve aktif olamayan bireyler daha anlamlı ve kolay dijital bankacılık sektöründen yararlanmak için Quantocoin projesinden kolaylıkla faydalanabilir ve karlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir. Bununla birlikte kripto para birimlerinin reel para birimlerine geçişlerinde yaşanan probleme de çözüm süreci başlattığı ve takım üyelerinin uzmanlıkları da göz önünde bulundurulduğunda projenin en üst düzeye çıkarılacağını şüphesiz görmemiz mümkündür.

Proje hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve projeye katılım sağlamak adına aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız;

✅ Website: https://quantocoin.io/

✅ White paper: https://quantocoin.io/wp-content/uploads/2018/07/WP_QTC_2562018-TESTING2-1.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2897398.0

✅ Twitter: https://twitter.com/quantocoin

✅ Facebook: https://www.facebook.com/qtcdto/

✅ Telegram: https://t.me/QTCcoin

✅ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9fCUh5XSXBsVTDJ9Bsdt1w

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


27 yorum

 1. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler.

 2. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur.

 3. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Elinize sağlık

 4. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 5. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. İyi çalışmalar

 6. Avatar Atahan Adanır dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 7. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 8. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 9. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 10. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 11. Avatar Onur Kerem Ertepınar dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 12. Avatar Hacı Mehmet Adıgüzel dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 13. Avatar Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 14. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 15. Avatar Ercüment Akıncılar dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

 16. Avatar Alper Emin Erkuş dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 17. Avatar İclal Akkoyun dedi ki:

  Çok ayrıntılı yazı olmuş, çok güzel bilgiler içeriyor. Ancak ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım. Yardımcı olabilir misiniz?

 18. Avatar Bülent Yiğit dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 19. Avatar Mercan Bağçivan dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 20. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 21. Avatar Kahraman Ay dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 22. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 23. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 24. Avatar Ali Kaçar dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 25. Avatar Öktem Duymuş dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 26. Avatar Ali Kara dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 27. Avatar Saliha Cana Dıvarcı dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.