SocialCXN: Blockchain tabanlı etkileyici platformu

 Post Views: 1948

Artık bir çok ürünü online olarak almaktayız. Bu nedenle e-ticaret pazarı giderek artmaktadır. Bu artışın en önemli nedenlerinden biriside akıllı telefonlarla internete olan ulaşımın artmasıdır. İnsanlar istediği ürünü çok kolay bir şekilde bulmakta ve uygun fiyatlara alabilmektedir. Sosyal medya siteleri de çok arttığı için insanlar buralarda gezerken çok fazla reklam görebilmektedirler. Bu kullanıcılar için çoğu zaman can sıkıcı ve sevimsiz bir hal almaktadır. İnsanlar düz reklamlardan artık eskisi kadar etkilenmemektedirler. Bunun yerine sosyal medya fenomenleri (Influencer, etkileyici) çok daha efektif reklam yapabilmektedirler. Bu kişilerin verdiği reklamlar insanlar için keyifli ve ilgi çekici gelmektedir. İşte bugün size bahsedeceğim SocialCXN etkileyici ve reklam veren kurumları bir araya getiren inovatif bir ekosistemdir.

Günümüz dünyasında internet kullanıcılarını sıkmadan reklam etkinliğini artırılması önemlidir. Bunu baz alan pazarlama stratejileri ortaya atılmaktadır. İşte bunu yapmak için Influencer pazarlama tekniği geliştirilmiştir. Bu sayede kullanıcılar reklamlardan keyif aldığı için sıkılmaz ve reklamları engellemeye çalışmaz. Hem bu sayede reklamlarda asıl amacına ulaşabilir.

SocialCXN, etkileyici yönetimi verimlilik aracı olacak şekilde tasarlanmış yeni nesil bir platformdur. Markalar artık birçok sosyal medya kanalında en iyi etkileyicilerini arayıp, bunlarla iletişime girebilir ve dijital medya kampanyalarını oluştururken zamandan kazanabilir. Aynı zamanda etkileyicinin etkinliğini değerlendirebilir ve maliyet analizi yapabilir.

SocialCxN, etkileyicileri kullanan bir pazarlama stratejisi oluşturacaktır. Ürün sahibinin, yayınlanan reklamda, etkileyicinin ne kadar etkili olduğunu görmesine olanak sağlar. Bu sayede etkileyicinin ürün pazarında gerçekten aktif bir rol üstlenip üstlenmediğini rahatlıkla belirleyebilir. Platform şeffaf yapısı nedeniyle bunları rahatlıkla yapabilmektedir.

SocialCxN platformu etkileyiciler içinde büyük öneme sahiptir. Reklam veren markalar, ürün ve hizmetlerinin genişletmelerine yardımcı olabilecek etkileyicilere büyük bir değer vermektedirler. Bu ekosistem büyük markalar tarafından rahatlıkla keşfedilmelerine ve para kazanmalarına olanak sağlayacaktır.

SocialCxN platformundan hem işletme sahipleri hem de etkileyiciler eşit olarak fayda görecektir. Platformun temel prensibi olan şeffaf yapı ve çalışma kuralları akıllı sözleşmeler kullanılarak düzenlenecektir. Marka sahibi işletmeler, SocialCxN tarafından belirlenen ödeme yöntemini kullanarak etkileyiciye ödeme yapacaktır. SocialCxN’nin ödeyeceği ücretler, gösterimlerin sayısına ve müşterilerin iş hacmine göre hesaplanır.

Bu platform işletmelere sosyal medyada kanallarında ucuz ama son derece etkili bir reklam yapması için fırsat sağlayacaktır. İşletme sahipleri daha önce yüksek ücretle aldıkları etkisiz etkileyicilerle uğraşmak zorunda kalmazlar. Verdikleri büyük para konusunda içi rahat olur ve ne alacaklarını bilirler. SocianCxN herkesin bir etkileyici olması için bir fırsat sunar. Ancak platform, kişinin etkili bir etkileyici olup olmadığını tespit edecektir.

SocialCxN’in ana amacı, blok zincir teknolojisini kullanarak, etkileyici pazarlama endüstrisi oluşturmaktır. Yenilikçi tasarım ve blok zincirine dayalı merkezi olmayan ekosistem ile, SocialCxN, etkileyici pazarlama endüstrisinde devrim oluşturmayı hedeflemektedir.

Platformun avantajlarına bakacak olursak;

 • Otomasyon: Platform tüm katılımcıları için otomatik olarak çalışan bir sistem sağlar.
 • Ürün temelli araçlar: Ekosistem subjektif değerlere göre değil objektif verilere göre işlem yapar. Etkileyicileri ve markaları derecelendirmelere ve verilere dayanarak bağlar.
 • Blok zinciri transformasyonu: SocialCxN endüstrinin daha ileri seviyelere geçmesi için önemli noktaları belirlemiştir.
 • Stratejik anlayışlar: Karar verme sürecinde yardımcı olacak, büyük veri araçları ve akıllı öneriler bulunmaktadır.
 • Uzun vadeli görünüm: Program uzun vadeli bir yaklaşım sunmaktadır. Kısa vadeli karlar için her hangi bir yatırım bulunmayacaktır.
ICO ve Token Bilgileri
Token Adı CXN
Platform Ethereum
Ödeme ETH, BTC
Minimum Yatırım 0,1 ETH
Soft cap 6.000 ETH
Hard cap 20.000 ETH
KYC İsteniyor

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yer almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

ICO Websitesi: https://www.socialcxn.io/

Ana Website: https://socialcxn.com

Whitepaper: https://www.socialcxn.io/uploads/docs/SocialCxN-WhitePaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3082746.0

Twitter: https://twitter.com/SocialCXN

Facebook: https://www.facebook.com/socialcxn

Telegram: https://t.me/SocialCxN

Github: https://github.com/SocialCxN

Reddit: https://www.reddit.com/r/SocialCXN/

Bountyhive Adress: https://bountyhive.io/r/truncus

My Bitcointalk Adress: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


11 yorum

 1. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 2. Avatar Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 3. Avatar Ergün Değirmendereli dedi ki:

  Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler

 4. Avatar Senem Aksevim dedi ki:

  Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 5. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

 6. Avatar Bedir Destereci dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 7. Avatar Elif Tuğçe Altaş dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 8. Avatar Aykanak Ağıroğlu dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 9. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Bu piyasada yeniyim, bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Çok güzel bilgiler var. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

 10. Avatar Eyüp Orhun Fındık dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 11. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir proje. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.