Sonata: Yeni nesil kripto para borsası

 Post Views: 1849

Teknolojik gelişmelerin en önemli kazanımlarından birisi kuşkusuz kripto para birimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kripto para birimleri genç yatırımcı ve girişimcilerin büyük kazanç elde etmelerini sağlamıştır. Ancak kripto para birimleri konusunda birçok birey çekimser davranmakta ve tam anlamıyla aktif olacak şekilde işlemler gerçekleştirememekte ve piyasadan uzak durmaktadır. bu sebeplerden bazılarına, kripto para birimlerinin işlem gerçekleştirme özelliğinin nadir yapıda olmasını,  kayıt süreçlerinin uzun vadeye yayılmasını, birçok platformun düzenlilik içinde süreğen bir yapısının ve yerleşmesinin bulunmaması ve güvenirlik ve geçerliliğin tecrübe sahibi girişimciler için bile hala soru işareti bırakacak düzeyde sağlanması üst düzeyde tutulamaması gibi birçok problemden söz edebiliriz. bugünkü yazımda kripto para alanında üst düzey çalışmaları bulunan ve yukarıda saydığımız ve oluşabilecek tüm problemlerinize çözüm süreci başlatma niteliği taşıyan  Sonata  projesinden bahsetmek istiyorum.

 Sonata Nedir? Avantajları Nelerdir?

Sonata, hem deneyimli katılımcılar hemde alanda tecrübesiz yeni bireyler adına uzun süreç içinde sorunsuz, güvenli ve kazançlı işlemlerin sağlanması adına tasarlanmış bir platformdur. platformun en önemli yapılarından birisi, tasarım sürecinde en temele güvenirlik ve geçerlilik özelliklerinin alınmasıdır.  Yine katılımcının kazanım sağlaması ve donanımlı olması adına sosyallik ön planda tutulmuştur ve sosyal bir ağ oluşturularak yeni katılımcıların, tecrübe sahibi ve uzman kişilerden bilgi aktarımı sağlamaları mümkün kılınacaktır.

Sonata projesi birçok platformdan farklı olarak maliyet konusunda da çalışmalar bulunmakta ve ücretleri aşağı çekmektedir.  Sonata  yalnızca bugünü kurtaracak şekilde değil gelecekteki maliyet değişimlerini ve albenilerini göz önünde bulunduracak şekilde çalışma prensiplerine sahiptir. Marj ticareti olarak karşımıza çıkan yeni kavram ticari gelir düzeyini yükseltmek için oluşturulmuş güçlü bir araçtır. Bunun akabinde de borç veren bireyler faiz işlemlerinden yararlanabilecektir.

Sonata platformu veri korumasında da eksiksiz çalışması bulunmaktadır. AES-256 şifre sistemi ile veri güvenliliği sağlanmıştır ve her bireyi kendi anahtarı  bulunmaktadır. Platformda işlem yapma maliyetleri satıcı için % 0.09 alıcı bireyler için ise %0.19 olarak belirtilmiştir. Bu sayısal değerlerden de görebiliriz ki  Sonata platformu bu alandaki birçok platformdan daha düşük maliyetli işlem gerçekleştirme olanağı sunmaktadır.  Sonata , yine katılımcıların faydasını göz önünde bulundurarak, mobil uygulama özelliği ile nerede olduğunuz ve zaman önemli olmadan işlemler yapmanıza ve kripto para birimlerinizi kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Platformun token satış işlemi gerçekleştirmesinin temel nedeni erken yatırım fırsatlarını yatırımcılara sunarak katılımcıya ulaşmak ve kazanımın %80’lik kısmını yatırımcılarla paylaşmaktır. SONT token sahip olmanın birçok yolu mevcuttur.  Kamu satışı, sevk programı ya da borsa üzerindeki başarılı işlemlerin ödemesi olarak SONT token sahibi olabilirsiniz.

Token simgesi SONT
Jeton tipi ERC20
Toplam token sayısı 500,000,000
Toplam satılık token miktarı 250,000,000
Ico- token değeri 1 ETH = 1096 SONT
Kabul edilen para birimleri ВТС, LТС, ЕТН
En düşük yatırım miktarı 1.000 SONT
Hard cap $ 21,000,000
Token satış tarihi 8 Ekim 2018

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website : https://www.sonata.ai/

✅ Whitepaper : https://sonata.ai/documents/whitepaper-en.pdf

✅ Telegram : https://t.me/joinchat/IwX6Zg-NhB3cJK1hPfbzVw

✅ Twitter : https://twitter.com/Sonata_ai

✅ Facebook : https://www.facebook.com/sonata.cryptoexchange/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


19 yorum

 1. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum.

 2. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum.

 3. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Elinize sağlık

 4. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 5. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın.

 6. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Elinize sağlık

 7. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır.

 8. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Elinize sağlık

 9. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 10. Avatar İlkin Ersöz dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 11. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 12. Avatar Rafi Akaş dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 14. Avatar Nefse Altunbulak dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 15. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 16. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 17. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 18. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 19. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.