The Collective: Yeni nesil kripto para ekosistemi

 Post Views: 1708

Blok zincir teknolojisinin hayatımıza girmesi ile birlikte bu teknolojiyi bünyesinde barındıran platformlar üzerinde de birçok ihtiyaç beraberinde gelmiştir. Bununla birlikte gelişen teknoloji ile birlikte borsalarda aktiflik kurmak isteyen yatırımcılar çeşitli aksaklık ve problemlerden ötürü tam anlamıyla kendilerini güvende hissedemezler. Bu yazımda yatırımcının ve katılımcının faydasını merkeze alan bir yaklaşımla tüm danışmanlık hizmetleri ile karşınıza çıkacak olan The Collective platformundan bahsetmek istiyorum.

The Collective Nedir? Avantajları nelerdir?

The Collective platformu Fintech şirketi olarak karşımıza çıkan Ethereum tabanlı oluşturulmuş tokenlar için bütünleştirilmiş pazar yeri, bir borsa olarak tasarlanmıştır. The Collective platformu çalışmakta olduğu tüm müşterilerini %100 geçerlilik ve güvenirlik esaslarına bağlı olarak belirlemektedir. Blok zincir teknolojisi temelli oluşturulmuş tüm başlangıç projeleri adına danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte The Collective platformu sosyal medya üzerinde denetim sağlama, içerik oluşturma konularında da danışmalık hizmetlerini sunmaktadır. Blok zincir teknolojisinin artısı ile kripto para ticareti ile ilgilenen ve yatırımcı olarak bulunan katılımcıların güvenirliklerini sağlar. Merkezi olmayan bir yapıda olması özelliğiyle işlemler eşler arası olarak doğrudan katılımcının otokontrol sağladığı bir sistemle gerçekleştirilecektir. The Collective platformunun profesyonel ekibi  katılımcılarına başarılı ve kazançlı ortaklıklar kurmaları konusunda ve başka birçok konuda öncülük edeceklerdir.

The Collective pazar yeri birçok kullanıcı tarafından da merkezi borsalara karşın daha güvenli ve geçerliliği yüksek düzeyde tutulduğundan daha güvenilir bulunduğu ve kişisel  cüzdanlara şifreleme sistemi ile erişim sağlanan merkezi olmayan bir borsa olması özelliği ile de kullanıcılarını cezbetmektedir.

Merkezi bir yapıya sahip borsalarda projeler her ne kadar iyi düzeyde ıco süreçlerini tamamlamış olsalar dahi listelenme konusunda karşı karşıya kalınan ücret miktarları çoğu projenin başarıya ulaştığı  sermaye miktarından daha fazla olmaktadır. bu durum karşısında da proje beklediği seviyeye çıkmakta güçlük çekmektedir.  Bu  konuda da çözüm süreci CDEX merkeziyetsiz borsa tarafından sunulmakta ve projeler bu borsa  üzerinden ücret talebi bulunmadan listeleme sürecine tabi tutulurlar.

TraderOne Merkezi Borsa

Traderone merkezi borsa üzerinden üyelik adımlarınızı tamamladıktan sonra çeşitli güvenirlik adımlarını da tamamlamanız gerekmektedir. Platform özellikle yeni kullanıcılar adına, tek adımla işlemler gerçekleştirme ve bonus kazanım fırsatları bulundurması katılımcının faydasını ön planda tutacaktır.  Bununla birlikte bir başka özellik olarak karşımıza çıkan API özelliği ile otomatik alım satım işlemleri gerçekleştirilecektir. Yine katılımcılar bu platform üzerinden hırsızlık sigortası özelliğini de aktif hale getirerek sahtekarlığı önlem alınabilecektir.

CollectiveGo Game

Akıllı telefonlarda kameralar tarafından desteklenen collectivego uygulaması sayesinde görüntüye yansımış olan projelere ait tokenları kazanmanıza olanak sağlayan geçerli ve güvenli bir oyundur. Kazanılmış olan tokenlar oyun bitimine kadar havuzda tutulur oyun bitiminde de aktarım işlemi sağlanması adına kullanıcının oyun ile cüzdan bağlantısını kurmuş olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte yalnızca oyunu oynamak değil oyun içerisinde sahip olduğunuz CDEX tokenları ile de reklam verilebilecektir.

ICO ve Token Bilgileri
Token Simgesi: CDEX
Toplam token miktarı: 2.000.000.000
Token tipi: ERC-20
Token Fiyatı: 0.01 USD
Hard Cap: 20.000.000 USD
Maksimum Tedarik: 8.000.000.000 CDEX
Bonus token miktarı: 1,000,000,000 CDEX
Sonuç

The Collective platformunun genel özellikleri ve ekip üyeleri ayrıntılı olarak incelendiğinde projenin borsa özelliğinin ve hizmetlerinin katılımcının faydası merkeze alınarak tasarlandığı göz önünde bulundurulduğunda The Collective platformunun ileride üst düzey bir yapıya sahip olacağını söylememiz doğru olacaktır. Sizlerde projenin bonuslarından faydalanmak, kazançlı ortaklıklar ve işlemler oluşturmak istiyorsanız projenin aşağıdaki bağlantılarını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://www.thecollectivegroup.org/ico/index.html 

✅ Whitepaper: https://www.thecollectivegroup.org/ico/WP_Collectiv

✅ Facebook: https://www.facebook.com/groups/1176407375842141

✅ Twitter: https://twitter.com/TheCollectiveGo

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-collectivego/ 

✅ Instagram: https://www.instagram.com/thecollectivego/

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/thecollectivego

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


41 yorum

 1. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Collective platformu çok güzel. gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. destekliyorum.

 2. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Yakın zamanda hedefine ulaşacak bir projeye benziyor. Collektif platformun beğendim. Ayrıca yazı da çok bilgilendiriciydi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 3. Avatar Canan Kumbasar dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 4. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Uzun zamandır beklediğim projelerden.

 5. Avatar Kutlu Alibeyoğlu dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 6. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 7. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 8. Avatar Taçmin Durmuşoğlu dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 9. Avatar Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 10. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 11. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 12. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 13. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 14. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Teşekkürler

 15. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 16. Avatar Turan Fahri dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.

 17. Avatar Osman Akbak dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 18. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Özellikle bu platformun fikri, kripto para meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor. yatırımı erken yapıp bonus almak mantıklı.

 19. Avatar Oktay Fatih dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 20. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Ezberleri bozacak yeniliklerle gelen bir proje. Kesinlikle başarılı olacaktır. Bu güzel bilgileriniz için de teşekkür ederim.

 21. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 22. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 23. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 24. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 25. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 26. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 27. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 28. Avatar Tuğçe Dudu dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 29. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 30. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 31. Avatar Elif Dilay Altinkaya dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 32. Avatar Lemis Akküt dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 33. Avatar Sevinç Ak dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 34. Avatar Nezih Koyuncu dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 35. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 36. Avatar Selim Dökülmez dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 37. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 38. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 39. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş elinize sağlık. umarım herkes bu yazıyı okur. Çünkü proje çok enterasana benziyor.

 40. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 41. Avatar Arslan Erzurumlu dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.