The Currency Analytics: Kripto para haber platformu

 Post Views: 2023

Son zamanlarda şüphesiz hepimizin de sıklıkla takipte olduğu kripto para birimleri güncel hayatımızda aktif rol oynamaktadır ve kripto piyasasının gelecekte büyük ölçüde yükseleceğini hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz. Bununla birlikte güncel yaşantımızda sosyal ağları ve medyaları kullanmaktayız. Ancak bu konuda doğru bilgi ve güvenilir ağlar konusunda sıkıntı yaşarız. Oysaki hepimiz bir şekilde kripto para birimlerine dahil olmak isteriz. Yalnızca bir yerden başlamak isteyenler değil, bu alanda aktif katılımcılarda dahil oldukları sistem ve gerçekleştirdikleri yatırımlardan olumlu sonuçlarla karşılaşacaklarını tahmin etmek isterler ve çok fazla risklerin olmadığı platform arayışı içinde olurlar. Bugünkü yazımda The Currency Analytics platformu hakkında bilgileri sizlere aktarmak istiyorum.

The Currency Analytics Nedir? Neden Önemlidir?

The Currency Analytics platformu güvenilir haber kaynağı ağı olarak oluşturulmuştur. Bu platform sayesinde kripto para birimleri ve bunlarla ilgili güncel bilgileri her zaman kolaylıkla ulaşım sağlanabilecektir. Platformun genel amacı güvenilir kaynak yolu ile kullanıcıya fayda sağlayıcı haberler sunmaktır. Bununla birlikte The Currency Analytics platformu bilgiyi hızlı şekilde sizlere sunarken güvenirlik ve geçerlilik üst düzeyde tutulur. bu sayede konu ile ilgili herhangi bir bilgisi olmayan bireyler bile platformun ağı sayesinde hem kazanım sağlayabilir hemde güvenli işlemler gerçekleştirebilecektir. Platformun internet ağı bilgilerini güncel tutar ve tarafsız bir şekilde yalnızca bireylerin faydasını düşünen yaklaşım tasarlanacaktır. The Currency Analytics platformunun ağ sitesi kullanıcılarına, kripto para çeşitliliğini alanlarında uzman yazarlar tarafından uzun bir inceleme ve analiz süreçleri sonucunda sunar. Ayrıca platform yazar bünyesine dünyanın birçok bölgesinden katılımcı sağlamaktadır. buda bilginin dinamik ve evrensel olarak kabul görmesi açısından oldukça önemlidir.

The Currency Analytics platformu Google tarafından doğrulanmış bir haber portalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Projenin ağ merkezi her zaman hata kontrolü sağlayacaktır. bu sayede bilgi paylaşımı esnasında rol oynayan yazarlar ağ merkezinde her zaman aktif olmakta ve bilgileri güncel tutmaktadırlar. bu sayede saniyeler içerisinde değişen bilgilerden de doğru ve hızlı bir kaynak olan The Currency Analytics  platformundan öğrenebileceksiniz.  Platform kendi çizgisini güvenlik, geçerlilik, güncellik, etiklik ve daimilik, esaslarına göre belirlemiştir. Bu doğrultuda ilerler ve çizgisinde herhangi bir eksik oluştuğunda anında hata kontrolü sağlar ve bilgiyi elinize geçmeden düzenleme sağlayarak direkt olarak doğru ve geçerli haber kaynağı bilgilerine ulaşım sağlamanızı sağlar.

Reklam ücretleri, gazete yazarlarına ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılacaktır.  Reklam alanlarına sahip olmak veya satmak istiyorsanız da platformun resmi para birimi olan TCAT Token satın almanız gerekmektedir. Token satın alınımını Ethereum ve Bitcoin para birimleri kullanılarak hızlı bir şekilde direkt olarak platformun ağ sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Takım

TCAT Token Bilgileri

TCAT platformun resmi token birimidir. Para iadesi olarak da karşımıza çıkar ve buda sizlere, ödeme yöntemi olarak kullandığınız para birimi ile karşılaştırma olanağı sağlayacaktır. Reklam alanı almak ve satmak için kullanılacaktır. Aynı zamanda token problemlere ve yaşanılan aksaklıklara çözüm getirmektedir. TCAT tokeni platformun ağ sitesinin geleceği düşünülerek de oluşturulmuştur.  Satın alım yaptığınız TCAT tokenler ile aynı zamanda kendi işletmenizin popülaritesini arttırma konusunda da adım atmış olacaksınız. Akabinde de gelecek süreçler içerisinde ağ sitesinde yoğun kullanıcı talebi oluşacak ve  işletmeler daha fazla ön plana çıkma şansına sahip olacaklardır.

 • Toplam token miktarı : 400.000.000
 • 1 TCAT : 0.1 ABD doları
 • Kabul edilen ödeme yöntemi: Ethereum, Bitcoin
Sonuç

Haber kaynağı özelliğinin güvenilir ve doğru adımlar ile tamamlanması, yazarlarının uzmanlıkları ve blok zincir teknolojisi konusunda da çalışmış olmaları, tarafsız bir yapıda yalnızca kullanıcıların refahını ön planda tutmaları bundan dolayıda doğru bilgi esaslı bir çalışma yürütmeleri gibi yukarıda da bahsedilen ve whitepaperda da bulabileceğiniz ayrıntılı bilgiler ışığında platformun son derece profesyonel ve sistemli tasarlandığını görmekteyiz. Bu doğrultuda da Hem token biriminin hemde ağ sitesinin kripto para geleceğinizin güvence altına alınması açısından önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Proje hakkında daha ayrıntılı bilgilere sahip olmak ve katılım sağlamak için platformun aşağıdaki linklerini ziyaret etmeyi unutmayınız.

✅ Website: https://thecurrencyanalytics.com/tcat-token/

✅ Whitepaper: https://thecurrencyanalytics.com/TCAT/whitepaper_tcat.pdf

✅ Telegram: https://t.me/TheCurrencyAnalytics

✅ Twitter: https://twitter.com/TheCurrencyA

✅ Facebook: https://www.facebook.com/TheCurrencyAnalytics

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


10 yorum

 1. Avatar Ergün Değirmendereli dedi ki:

  Güzel yazı, teşekkürler.

 2. Avatar Lütfiye Sena dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 3. Avatar Tunca Eryılmaz dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor.

 4. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı, teşekkürler.

 5. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  ICO ne zaman başlayacak? Bu konulara biraz uzağım.

 6. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Teşekkür ederim.

 7. Avatar Ayşegül Ekerbiçer dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 8. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Ayrıntılı ve güzel yazı için çok teşekkürler, bu projeyle ilgili bilgi edinmek iyi oldu. Para yatırmak için araştırmak lazım. İyi çalışmalar

 9. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 10. Avatar Cevdet Demirel dedi ki:

  Özellikle ekibin konu hakkındaki uzmanlığı ve deneyimleri oldukça ilgi çekici. ICO sürecini yakın takip etmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.