Titanium Blockchain: Altyapı hizmetlerinde yenilik

 Post Views: 2275

Size kısaca bahsetmek istediğim projenin adı Titanium Blockchain. Bu projede veri merkezleri, güvenlik duvarları, yükleme dengeleyicileri, yönlendiriciler, anahtarlar, ağ cihazları ve sunucular da dahil olmak üzere tüm hizmetlerin sanal olarak yürütülmesine olanak sağlamaktadır. Sunucularınızı, yönlendiricileri veya ağa erişmek için gerekenin ötesinde herhangi bir diğer ağ bileşenini kurmadan, zaman harcamanıza gerek kalmadan, oturma odanızdaki bir tabletten global bir şirket için kurumsal düzeyde bir altyapı kurabildiğinizi düşünün. Bu gerçekten farklı ve güzel bir hizmet olabilmektedir.

Titanium Blockchain Infrastructur Services (TIBS)’in farklı hizmetleri bulunmaktadır. Bunlardan tescilli Şirket Hizmeti (CaaS ™ ) ve Altyapı hizmeti (IaaS ™) olarak isimlendirilen, kuruluş seviyesinden itibaren her cihaz sanallaştırılabilir; yönlendiriciler, güvenlik duvarları ve kripto para madencileri gibi özel ekipmanlar, merkezsiz Ethereum blok zincirine dayalı tamamen bulut tabanlı bir ortamda bulunabilir.

Diğer ico projelerinin aksine, Titanium takımı göreceli olarak yeni üyelerden oluşmuyor. Tam tersine, Titanyum Çekirdek Ekibi, iki yüz (200) yıllık kombine deneyim yaşıyor. Bu, aynı zamanda, Titanium’ın Kurucusu ve CEO’su Michael Stollaire’in şimdiye kadar oluşturduğu ilk teknoloji şirketi değildir. 1999 yılında, Stollaire kurumsal altyapı yönetiminde uzmanlaşmış bir teknoloji danışmanlığı olan EHI’yi kurdu. Etkileyici gösterdiği gibi EHI ve danışmanları, üst katman, elit personeli gibi sanayide bilinmektedir.

Titanyum bu sorunu yaşamayacak. EHI’nın kardeş şirketi olan Titanium, EHI’nin müşterisini miras alacak ve EHI mükemmel bir müşteri hizmetleri ve personel için güvenilir bir kaynak olarak kabul edildiğinden, Titanyum da büyük bir saygı görülecektir.

Titanium’un projesi çok bilinçli görünüyor, bunların içinde mükemmellik, dürüstlük ve bütünlük var. Proje ekibi, bu alandaki kapsamlı tecrübeleri ile kendi alanlarında gerçek profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Ayrıca, Titanium projesinde, geliştirilen ürünün varlığı konusunda herhangi bir sorun olmayacağına da dikkat edilmelidir (bu tür sorunlarla birlikte, kripto para birimi alanında çok sayıda modern proje bulunmaktadır). Ve hepsi de şirketin araştırması ve projenin belirli ürünlerini satın almak isteyen insanlar EHI’nin yan kuruluşunun yardımıyla yapılacak çünkü Titanium EHI’nin müşteri tabanının resmi sahibi olacak. Ve EHI müşterilerine güven kazanmış ve müşterileri için güvenilir bir hizmet haline geldiğinden, Titanium ayrıca yüksek değerli insanlar için prestijli ve güvenilir bir proje olacaktır.

Token Bilgileri

TBIS, 1 Ocak 2018’de token satışı başladı.  BAR adlı bir TITANIUM proje tokeni almanızı öneririz. Gerçekten size kar ve başarı verecektir. Resmi satış (ICO) tokeni BAR , 1 Mart 2018’e kadar 60 gün (2 ay) sürecektir. 1 Ethereum için 300 BAR satın alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için şu adresten kontrol edebilirsiniz: https://tbis.io/pre-sale-form/

İletişim bilgileri;

Web sitesi: https://tbis.io/

ANN Konu Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2542292.0

Teknik İnceleme: https://tbis.io/wp-content/uploads/2017/11/Titanium-Infrastructure-Services-White-Paper-v2.5.pdf

Twitter: https://twitter.com/TBISINC

Facebook: https://www.facebook.com/TBISICO/

Telgraf: https://t.me/tbisinc

Medium: https://medium.com/@TBIS

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/18271882/

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


12 yorum

 1. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 2. Avatar Miraç Demırören dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 3. Avatar Doruk Deniz Döner dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje.

 4. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Çok güzel yazı tşkler

 5. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 6. Avatar Lütfiye Sena dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 7. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Bu proje bir çok kullanıcıyı mutlu edecek ve bunu başarırken de kazandıracak bir proje. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 8. Avatar Faik Ezber dedi ki:

  Projeye yatırım yapmak için geç kalmamak lazım, son derece önemli bir proje. Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 9. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 10. Avatar Memet Bağcı dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca bu da güzel bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık..

 11. Avatar Yeşim Saray dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. Bundan alım yapılabilir.

 12. Avatar İrfan Anıl Fındıkçı dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.