TrueFlip; Dünyanın İlk Merkezsiz Piyangosu

 Post Views: 1691

Bugün çok farklı bir projeden bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz ico projerine erken girmek çok avantajlı yatırım imkanı sunuyor ve yatırımcılarına büyük fırsatlar sunuyor. Bu projenin adı TrueFlip.

Öncelikle web sitesini ziyaret etmek isteyenler için adresi  https://trueflip.io/

Tasarımı oldukça güzel ve site oldukça kullanışlı. Denemek isterseniz üye olarak Türkiye saati ile hergün saat 23:00 te yapılan lotoya ücretsiz 1 bilet alabilirsiniz.

TrueFlip nedir?

TrueFlip, kısaca bitcoin ile bilet satın alıp piyangosunda yer alabildiğiniz, yakın zamanda dünyanın en büyük jackpot’una sahip olacak bir kumar sitesidir. Açmak gerekirse; her yılbaşında olduğu gibi çeyrek, yarım ve tam bilet alıp herkesin heyecanla beklediği o piyangoyu bilirsiniz. TrueFlip’te biletlerin 3 şekle bölünmemesinin yanısıra, her biletin fiyatı aynıdır ve bilet sahibi her kişinin kazanma şansı aynıdır. Ayrıca piyango oynadığınızı ailenizin veya sizden başka kimsenin bilmemesini isterseniz, bu sorunu da bitcoin ile yatırım aldığı için kolayca ortadan kaldırmış olursunuz.

TrueFlip’in amacı nedir?

Amaç; Dünyanın en büyük ödülü ile en popüler ve şeffaf bir blockchain piyangosu olmak. Her piyango çekilişi blockchain tabanlı sayılarla çekildiği için aldatılma derdinizin olmadığını veşeffaflıktan bunu kastettiklerini anlamak oldukça kolay.

Oyun Çeşitliliği nelerdir?

Sitede şu anda günlük çekilişler yapılmakta. ilerleyen zamanlarda saatlik haftalık aylık piyangolar yapılacak. bu piyangolar ülkemizde de bilinen şekliyle süper loto, sayısal loto, on numara gibi değişik oyunları içerecek.

Pekala TrueFlip’i diğer sitelerden ayıran nedir?

Öncelikle değinmeden olmaz, TrueFlip’i diğer sitelerden ayıran en büyük özelliği şeffaf olması ve insanların çekilişler için itiraz bile edemeyeceği adil bir sistem kullanmaları. Şöyle açıklayayım, biliyorsunuz ki TrueFlip ekibinin veya herhangi bir insanın üzerinde oynayamayacağı bir bitcoin blockchain’i var. Bu gerçeği harmanlayıp insanlar için adil olan bir çekiliş haline getirmişler. Yani belirlenen bir block çözüldüğü zaman çıkan hash ile çekiliş numaraları belirleniyor ve buna kimse itiraz edemiyor.

TrueFlip bilet fiyatları

Jackpot miktarına şaşırdınız değil mi? Tam tamına 107 bin 204 dolar. Şimdi size daha çok şaşıracağınız bir bilgi vereyim. Bu jackpot’u tutturma şansınız için ise sadece 0.001 bitcoin ödemeniz yeterli.

ICO/Halka Arz süreci

ICO satışlarına çok güzel bir giriş yaparak 1300 BTCden daha fazla para toplamayı başardı. İco bitmesine daha 15 gün kaldığını düşünürsek bunun daha başlangıç olduğunu görebilirsiniz.

1000BTC barajı geçildiği için şuanda yatırım yapanlar %20 bonus alıyorlar. Bu arada bir sonraki barajın geçilmesine de çok az kaldığını belirteyim. Sonrasında ki bonus coin miktarı %10 olacak.

28 haziran 2017 de başladı. 28 Temmuz 2017 de sonra erecek.

Tüm tokenlar satılırsa ICO sona erecek.
Hedef: 6125 BTC
Toplam TFL token sayısı : 21.000.000
Satışa sunulan token sayısı : 14.700.000
1 adet TFL: 0.0005 BTC – 0.03222 LTC- 0.00433 ETH-0.00719 DASH
Her 1000 BTC lik yatırım alındığında sunulan bonus oranları değişecek.
0-1000 BTC için %30 bonus
1000-2000 BTC için %20 bonus
2000-3000 BTC için %10 bonus
3000-5000 BTC için %5 bonus

*Satılamayan tokenlar yakılacak, böylece yatırımcıların ellerinde tuttukları tokenlar değerini koruyacak.

Tüm tokenlerin %20’si platformun arkasındaki ekipte kalacak. Bu tokenler kilitli olacak ve sadece belli aşamalardan geçerek 3 aşamada serbest kalacak. %20’si başarılı halka arztan sonra, %40’ı 6 ay sonra, %40’ı ise bir sene sonra serbest kalacak.Halka arz sırasında TFL tokenleri bonus aşamaları dışında 0.0005 BTC sabit fiyattan satılacak.

Son dönemde çıkan tüm icolar slında birer piyango gibi, bu sefer gerçek piyango düzenleme hedefi ile yola çıkan TrueFlip i anlattım sizlere.Açıkçası ben hard capa ulaçacaklarını düşünüyorum.halihazırda aktif ve çalışan bir sistem olması. Toplanan paranın escrowlarda tutulacak olması, ve belli şartlarda serbest kalması, çelişlerin blockchain tektoloji sayesinde tam şeffaf olması, ve 3000 btc ile jackpot Trueflip i bir adım öne çıkarıyor.

Linkler:

Github https://github.com/trueflip
Twitter https://twitter.com/TrueFlipLoto
Facebook https://www.facebook.com/TrueFlip.io/
Steemit https://steemit.com/@trueflip
Telegram https://t.me/joinchat/AAAAAELcwT-fgH2zG7xEng

 

me: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


17 yorum

 1. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 2. Avatar Dudu Dedeman dedi ki:

  Teşekkürler. çok güzel bir yazı olmuş.

 3. Avatar Mustafa Gür dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş.

 4. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Bilgiler için teşekür ederim.

 5. Avatar Özgün Bahtıyar dedi ki:

  Çok faydalandım. teşekkürler.

 6. Avatar Tuncay Acar dedi ki:

  Hem yenilikçi fikirlere sahip bir proje hem de hali hazırda önemli küresel bazda ortaklarının olması projeyi çekici kılmakta.

 7. Avatar Büşra Gül Altundal dedi ki:

  Merhaba teşekkürler

 8. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur.

 9. Avatar Lütfiye Sena dedi ki:

  Bu şekilde hayata geçen bir çok proje var. Bu nedenle projeyi beğendim. Kripto paralarla yatırım yapmak isteyenler için düşünülebilir.

 10. Avatar Nilüfer Bağlar dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 11. Avatar Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 12. Avatar Çisel Esin dedi ki:

  Günümüzün en sağlam kriptopara projelerinden birisi olmuş. eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. sağolasın.

 13. Avatar Hasan Gemelmaz dedi ki:

  Güzel yazı, kripto para piyasası giderek gelişiyor ve her geçen gün yeni projeler çıkıyor. sizde bunun gibi projeleri bize sunuyorsunuz.

 14. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Bu tarz projeler her zaman tutabilir ve başarılı olmalarını çok istiyorum. İnşallah olur. Ayrıca ekip son derece deneyimli.

 15. Avatar Sırma Begüm Altunbaş dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Süper bilgi. Teşekkürler

 16. Avatar Ahmet Ruken Altay dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.

 17. Avatar Sarper Akış dedi ki:

  Bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim. Bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara karlı bir yatırım seçeneği gibi duruyor.