Uptherium: Kripto para uygulama platformu

 Post Views: 2427

Son zamanlarda kripto para birimlerinin popülaritesinde büyük artış meydana geldiğini görmekteyiz. Bende bugün sizlere kripto para uygulamalarında yepyeni ve günlük yaşam sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap verir niteliği taşıyan ve tek bir sistem üzerinden kullanıma açık olacak şekilde tasarlanan Uptherium projesinden bahsetmek istiyorum.

Uptherium Nedir ? Neden Önemlidir ?

Uptherium blok zincir teknolojisi üzerine kurulmuş, olağanüstü bir kripto para uygulamasına hizmet veren, bu uygulamaları detaylı bir biçimde analiz ederken aynı zamanda tek bir sistem üzerinden uygulamaya sunulan bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır.  Uptherium platformu hızlı işlemler ve düşük maliyetli satın alımları sunmak adına çeşitli çalışmaları bulunmaktadır. Uptherium projesi sizleri ileriye götürecek, yeni ve kazanım olanağı yüksek projelere önceden haberdar olmanızı sağlayacak genel anlamda kripto uygulamaları olarak tasarlanmıştır

Uptherium projesinin genel amaçlarından biriside geleceği ön planda tutarak bugünün sistemini oluşturmaktır. Uptherium, projesinin çizgisini, güçlü kripto pazar alanı, token değişimi, kripto para birimleri kullanılarak yapılan işlem kolaylıkları ve UPZ token gücünün güvenilir ve uygun maliyetli kılınması oluşturur. Uptherium platformu çizgisinden sapmaz ve katılımcı bireylerin faydasını ön planda tutar.

Uptherium Çalışma Sistemi

Uptherium alım ve satımlarda aktif olarak oluşturulmuş  ”Tokenomics” pazarını projesine dahil etmiştir. Platformun resmi tokenı UPZ’dir.  Bunula birlikte Uptherium ağını kullanarak ve katılım sağlayarak Uptherium ve UPZ kazanabileceğiniz belirtilmiştir. Raid the Reserve” olarak tanımlanan girişim ile platform her yıl uygulama kullanım sonucunda kazanım sağlanan gelirlerin belirlenen yüzdelik kısmı  UPZ katılımcılarına geri iade edilir. Ayrıcı PoS ve PoA uygulamalarını kullanarakda Uptherium platformunda kazanç sağlayabileceğiniz belirtilmiştir.

Ürün İncelemesi: Uptherium projesi öncelikli olarak platformunu tasarlama süresince, projenin katılımcılara fayda sağlayıp sağlayamayacağı, ne kadar düzeyde gelir sağlayacağı ve bu gelir miktarının yeterliliği üzerinde durarak blok zincir teknolojisi ile birlikte değerlendirir.

Analiz ve Staratejiler: Bir sonraki aşama olan analiz sürecinde ise SWOT analiz tekniği kullanılarak, hizmet kalitesinin düzeyini, çeşitli pazar araştırması ve hedef kitle değerlendirmeye alınır.

Token Dahil Etme: Kabul aşamasında bulunan proje bu aşamada,kullanıma açık kılınarak, UPZ Token da dahil ediler ve tamamlanması adına test, analiz ve yöntemlere devam edilir.

Pazarlama: Son aşamada ise kabul gören proje ağ alanına dahil edilerek aktif kullanıcılar projeye dahil edilir.

Avantajları Nelerdir ?

» Yer ve zaman aksaklıklarını ortadan kaldırır. nerede olduğunuz önemli olmadan her koşulda kripto para birimlerinizi kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

» Katılımcı bireyler, Projenin uzmanlarının yanı sıra, danışmanlar, geliştirici ve ortaklardan da yarar sağlayabilecek, geliştiriciler ile yeni fikirlerinizi paylaşarak çözüm süreçlerinin başlatılması sağlanacaktır.

» Uptherium projesi kullanıcıyı, pasif durumdan aktif duruma getirerek, bireylerin projeler esnasında oy kullanmalarını sağlayabilecek, bireylerin deneyimleri değerli kılınacaktır.

» UPZ Token birimi tüm işlemlerinizi güçlü kılabilecek, yön verecek ve daha  hızlı daha az maliyetli işlemler gerçekleştirebilmenize olanak sağlayacaktır.

» Uptherium projesinin dinamik yanlarından bazıları şeffaflığı güvenirliği ve geçerliliğidir.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token adı:  UPZ
 • Platform:  Ethereum
 • Token tipi: ERC20
 • Token fiyatı :0.10 ABD doları
 • Satılacak token miktarı 375,000,00
 • En düşük yatırım miktarı: 100 ABD doları
 • Kabul edilen para birimleri: BTO, LTC, XRP, ETH, Fiat’ın ICO’und
 • Soft cap: 2.000.000 ABD doları
 • Hard cap: 25.000.000 ABD doları
Sonuç

Uptherium platformu blok zincir teknolojisi üzerine kurulmuş bir ekosistemdir. Platformda ağ üstündeki tüm uygulamalar detaylı şekilde analiz edilmiştir. Platformun ana amacı kullanıcılarına kolaylık sağlamak için tek kripto para uygulama merkezi sağlamaktır. Projenin geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: http://www.uptherium.io

✅ Whitepaper: https://uptherium.io/uptherium-whitepaper/

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5060270.0

✅ Reddit: http://reddit.com/user/uptherium

✅ Twitter: http://twitter.com/Uptherium

✅ Telegram: https://t.me/uptherium

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bountyhive Username: https://bountyhive.io/r/truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


38 yorum

 1. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı olmuş. Kripto para piyasaları için doğru çözümler önermekte, dikkat çekici çalışmalar yapmaktadır. Teşekkürler.

 2. Avatar Ahmet Polat dedi ki:

  Oldukça faydalı bir paylaşım olmuş. Uptherium kripto paraların günlük hayatımıza entegre edilebilmesi için çalışmalar yapmaktadır.. Umarız ki başarılı olabilirler..

 3. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Emeğine sağlık çok güzel hazırlanmış. Upthinity ile kripto paralar daha yaygın kullanılmaya ve kullanım alanlarına sahip olacak. Bu da bu işe gönül veren bizler için sevindirici haber diyebilirim.

 4. Avatar Recep Ali Samet Akdoğan dedi ki:

  Süper bilgi. Uptherium Blockchain teknolojisini hızlandırmak ve kullanıcıya daha hızlı çözümler sunmak için ortaya çıkmış müthiş bir proje.

 5. Avatar Nadire Erbul dedi ki:

  Teşekkürler, çok faydalı bir paylaşım olmuş. Kripto paraların kullanımı ile ilgili düşünülmüş en güzel projelerden biri.

 6. Avatar Akife Erbay dedi ki:

  Websitesi tasarımından ekibine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü basarili bir proje. dijital paralar gitgide popülerleşiyor ve devletler de bunu kabul etmeye başladı, bu teknoloji artık önüne geçilemeyecek bir yenilik diyebiliriz.

 7. Avatar Hamid Eryıldız dedi ki:

  Bu tip projelere gerçekten çok ihtiyaç var. umarım başarılı olur. Özellikle uygulama bazlı çalışmaları çok yönlü şekilde günlük hayatta kullanılabilecek türde bir proje. Bu bağlamda ileride çok daha iyi yerlere gelecektir.

 8. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Tartışmasız destek verilecek projelerden biri olarak gördüm. Yatırım yapmayı düşünüyorum. Baya kolaylık sağlayacak bir proje aslında, tek tıkla hızlı ve güvenli ödemeler yapabilmek güzel olurdu, bence fikir çok iyi.

 9. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Çok faydalandım. Kripto paralar hayatımızı bir hayli kolaylaştıracak, günlük yaşamda kullanılmaları bankacılık sitemlerini de alt üst edecektir. yazı için teşekkürler.

 10. Avatar Tutkum Ahmadı dedi ki:

  Teşekkür ederim harika çalışma olmuş. Kripto paraların tek platformda toplanması ve günlük hayata entegre olması için güzel bir fikir.

 11. Avatar Mehmetcan Akay dedi ki:

  Proje sayesinde kripto paraları günlük hayata geçmesi kolaylaşacak. Günlük alışverişlerinizi kripto para ile ödeyebileceksiniz. Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar.

 12. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. Kriptoparaların günlük hayattaki yer gitgide artıyor. İleride belki de sadece bu kriptoparalar ile alışveriş yapıyor olacağız.

 13. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Proje kendi haber platformlarının bulunmasının yanında birde forum sistemleri mevcut. Yakın zamanda gerçekleştirdikleri ortaklıklar oldukça ilgi çekici görünüyor. Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 14. Avatar Alya Denizgünü dedi ki:

  Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler. Tek platformda isteyebileceğiniz her seçenek sunulmuş sanki. Umarım proje hayata geçer. Kullanmak çok rahat olacak.

 15. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Kripto paralar Upthinity sayesinde günlük hayatımızın içine girebilecek olması heyecan verici.

 16. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Çok bilgilendiriciydi. Uptherium, 5 uygulamayı birleştiren bir ekosisteme sahip olması ve sürekli kendini güncellemesi oldukça güzel. Başarılı olacağına inanıyorum

 17. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Yeni çıkacak bir alt coin mi bu? bunu merak ediyorum. Anladığım kadarıylr günlük kripto ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kripto uygulama merkezine erişebildiğinizi hayal edin. Tek bir ekosistemde hepsi bir arada olacak.

 18. Avatar Adem Sezginoğlu dedi ki:

  açıkçası günlük hayatta kripto kullanımı yaygınlaşırsa kredi kartları bankalar vs. tarih olur, ben destekliyorum. ICO ne zaman başlayacak.

 19. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Uygulamalarını hayata geçirmeleri proje için çok önemli. Neredeyse herkes hayatını cepten yönetiyor ve bu başarı için önemli bir kilometre taşı olacaktır.

 20. Avatar Alphan Ekercan dedi ki:

  Kripto para sektörünün daha da gelişmesine yardımcı olabilecek bir proje. Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Başarılar dilerim.

 21. Avatar Sömer Demiroğlu dedi ki:

  eline sağlık çok emek verildiği belli oluyor. Özellikle projenin madencilik sistemin Poa ve Pos olarak seçmesi günümüzün teknolojilerine ayak uydurduklarını gösteriyor.

 22. Avatar Samed Erek dedi ki:

  projenin ismi gayet akılda kalıcı olmuş, görselleri de iyi seçilmiş. vizyona gelirsek günlük hayatta kullanım bir 10 yıla en iyi halini alabilir tüm dünyada.

 23. Avatar Merve Ece Altıok dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Platformun blockchain severlere katabileceği oldukça fazla özellik mevcut . Platformun kendine ait bir forum sisteminin olması oldukça güzel.Başarılar dilerim.

 24. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  Merhaba. Proje tam bir “herşeyi içeren” çözüm platformu. Sinyal sağlayıcısı bile mevcut. Başarılı bir proje olacak. Yazı için teşekkürler.

 25. Avatar Aysel Aysu Demirsatan dedi ki:

  Sosyal medya sistemlerini yerle bir edebilecek çapta bir proje.Ayrıntılı inceleme olmuş, çok enteresan bir projeye benziyor

 26. Avatar İslam Eshaqzada dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 27. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Güzel detaylı anlatılmış bir yazı. Ellerinize sağlık çok faydası oldu yazınızın. İngilizce yazılardan çok fazla anlamıyorum.

 28. Avatar Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Çok açıklayıcı olmuş artık kafama takılan bir şey olunca buraya bakacağım. Arkadaşlar emeğiniz için elinize sağlık. Çok faydalı bir yazı.

 29. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Aciklayici paylasimin icin tesekkür ederim. Bu proje çok ilgimi çekti. icosuna girmeyi düşünüyorum. tarihleri takip etmek lazım.

 30. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Teşekkürler,çok faydalı bir paylaşım olmuş .Ben de henüz çok yeniyim. Ama hızla öğreneceğimizi umuyorum. Başarılar

 31. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  Yazı gayet net ve açıklayıcı ayrıca çok bilgilendirici olmuş. Bu ico çok entersana benziyor. bence tutacak bir fikir. yazı için teşekkürler.

 32. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Yatırım yapacaklara şimdiden bol şanslar. Çünkü tutacağa benziyor. Çok güzel yazı hazırlayana da teşekkürler.

 33. Avatar Mazlum Altan dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 34. Avatar Fetullah Davutoğlu dedi ki:

  Bu projenin iyi işler çıkarabileceğini düşünmekteyim. Umarım başarılı olabilirler. Teşekkür ederim çok yararlı bilgiler mevcut

 35. Avatar Haldun Dinçtürk dedi ki:

  Ayrıntılı bir yazı olmuş ama bundan nasıl alabilirim merak ediyorum. Ayrıca Türkçe açıklama için teşekkür ederim harika çalışma olmuş.

 36. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Projenin fikri oldukça güzel bir fikir ile yola çıkmış. Ayrıca ekip deneyimli ve para toplama konusunda yenilikler ve çözümler getirecek.

 37. Avatar Karanalp Dursun dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

 38. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Başarılı olacağını düşündüğüm bir ICO. yazıda çok ayrıntılı ve güzel olmuş. Son tarihi kaçırmamak lazım çünkü bu proje favori.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.