Zabercoin: Emlak piyasasında devrim

 Post Views: 2104

Bugün size yine çok popüler bir ico’dan bahsetmek istiyorum. Ico’nun bitmesineçok az kaldı ve oldukça ilgi görüyor. Sizlerinde bu ico hakkında bilgi sahibi olmanız için tanıtım yazısı yazmak istedim. Bu projeden kısaca bahsedeceğim ama daha ayrıntılı bilgi isteyenler web sitesini (https://www.zabercoin.io/) ziyaret edebilir.

Bitcoin çok fazla yükselmesi bu piyasaya ilgiyi artırmaktadır. Her gün yeni kripto para birimleri çıkıyor. Bunlar çok fazla boş coinler çoğu bir işe yaramıyor. Ama şimdi Zabercoin ortaya çıkıyor, değeri gayrimenkuller tarafından taşınmaz olarak desteklenecektir. Bu nedenle bu coin hakkında fazla bilgi edinmeniz önemlidir.

Gayrimenkul şirketinin sağladığı bir tokenle halka blockchain teknolojisi kullanımı sağlanmaktadır. Bu teknolojileri sayesinde emlak piyasasında mükemmel profesyonellik, etiklik, vicdan, hizmet, mesleki bilgi, yenilikçi çözümler düzeylerinden dolayı yatırımcıya rekabet avantajı  sağlamaktadır. Zabercoin, emlak piyasasıyla çalışmanın yeni ilkelerine dayanan yenilikçi bir tokendir. Geliştiriciler, gelişmekte olan ülkelerin gayrimenkullerini küresel şifreleme-para birimi endüstrisine entegre etmek için merkezi olmayan blok zinciri teknolojisini kullanmaya karar verdiler.

Dünyada “üçüncü dünya ülkeleri” olarak adlandırılan çok sayıda devlet vardır. Çoğu ülke tarafından sevilmeyen bu isimlendirme şekli ülkelerin tepkisini çekmektedir. Bu bölgeler hakkında konuşurken,her projeden kar elde edilebileceği düşünülmektedir. Bunların ekonomik potansiyeli düşük ülkeler olduğuna inanılmaktadır.

Aslında, farklı pazarların gelişimi için fırsatlar çok fazladır. Yenilikçi teknolojiler yakın gelecekte bu konuyu ele almamızı sağlayacaktır.  Çok basit bir örnek verecek olursak. Afrika’daki Sahra Çölünün güneyinde kalan ülkelerde ofis binaları Amerika’dan 373 kat daha küçüktür. Ve bölgenin nüfusu ABD nüfusunun 2,5 katıdır. Bu ülkelerde gayrimenkul talebi yüksektir. Neredeyse hiç kimse bir teklif sunamaz. Ve İnternet kullanıcıları, orada bir ev inşa edebilir ve ofis binası kurabilir ve kazanabilirler.

Diğer ülkelerde mülk satın almak zor bir iştir. Genellikle bölgede kişisel bir varlığa ihtiyacınız var, yerel emlakçılara ulaşmakta zor olacaktır. Zabercoin paraları sayesinde bu engeller tamamen aşılacaktır. Herhangi bir kişi yardımlarını üçüncü dünya ülkelerinin emlak piyasalarını geliştirmeye yatırım yapmak için kullanabilir hale gelecektir.

Yenilikçi fikirleri olan bu projede Zabercoin, gerçek dünyada var olan gayrimenkuller tarafından da desteklenecektir. Madeni paraya dayalı protokol esas alınarak oluşturulacak bu tokenler ZAB ile simgelenir. Her token birkaç metrekarelik gayrimenkulü temsil edecek. Ve her zaman bir fiyata ve döviz para birimlerine sahiptir.

Geliştirme ekibi şahsen oradaki gayrimenkul almak için Güney Afrika’dan geçecek. Zabercoin, yatırımcılara temettü ödeyecektir. Başlangıçta arazilerin, binaların veya dairelerin bir kısmının tokenler için transferi yalnızca blok zincirinde kaydedilecektir. Daha sonra sahip olabilmek için sertifika almak için iyi bir seçenek olabilir. Platform, metrekare veya tüm binaları satın alıp satabileceğiniz, tamamen hesap verebilir, şeffaf bir emlak kayıt sistemi olacaktır. Bu sistemin şefaflığı ve güvenilirliği için oldukça önemlidir.

Yol Haritası:

ZABERCOIN’e yatırım yaparken yatırımcıların avantajları şunlardır;

 • yetenekli ve yetkin bir ekip tarafından yönetiliyor
 • niteliksel araştırma sonuçlarının yatırım süreci ile bütünleştirilmesi;
 • standartlaştırılmış süreçler;
 • sorumlu yatırım;
 • yatırım yönetimi alanında kanıtlanmış itibarı;
 • iç kontrol sistemleri ve entegre risk yönetimi sağlaması

Genel olarak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak, uzun vadeli bir yatırım fonudur; bu, tüm yatırımcılarla olan ilişkilerin uzun ve emin olacağı anlamına gelir.

Ethereum blochchain sistemini kullanacak olması bu tokene apayrı özelliklerde katmaktadır. Bunların arasında en önemlisi akıllı sözleşme oluşturabilmektedir. Akıllı sözleşmeler, gayrimenkulün durumunu kontrol etmekten, sahiplerinin zincirini göz önüne alarak, eksiksiz bilgi içerecektir. Zamanla, Zabercoin tokenleri dünya çapında daireler, evler, otel odaları kiralamak için kullanılabilir hale gelecektir.

ICO Bilgileri

Zabercoin tokeni için ICO süreci devam etmektedir. Aralık 2017 başında başladı, 16 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. Serbest bırakma sürecinin bitiminden sonra, birkaç popüler borsada işlem yapılabilecektir. HitBTC borsasında işlem görmeye hazırdır ve ico süreci tamamlandıktan sonra HitBTC’de alınıp satılabilecektir. Bu da bir ICO için çok faydalı olacaktır. ICO fiyatı – 1 ETH = 35 ZAB (% 0 bonus) 52,2 Zab (% 50 bonus), satılamayan tokenler sonra yakılacaktır. Katılımcılar ETH, döviz paraları ve diğer kripto para birimleri ile ödeme yapabileceklerdir.

Bu ico hakkındaki görüşlerime gelecek olursak. Yatırım yapılmasını önereceğim bir projedir. Satılmayan tokenlerin yakılması ICO sonrası fiyatının daha da yükselmesine neden olabilir. Ekip ve projede olukça başarılı görünüyor.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

Website: zabercoin.io

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2388631

Whitepaper: https://www.zabercoin.io/whitepaper.html

Facebook: https://www.facebook.com/Zabercoin/

Twitter: https://twitter.com/zabercoin

Instagram: https://www.instagram.com/zabercoin/

Telegram: https://t.me/zabercoin

Medium: https://medium.com/@zabercoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/ZaberCoin/

Github: https://github.com/frikkievb/zabercoin

Bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


9 yorum

 1. Avatar Nüket Aksan dedi ki:

  Elinize sağlık

 2. Avatar Hürel Demiriz dedi ki:

  Emeğine sağlık çok guzel

 3. Avatar Enver Dur dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 4. Avatar Rukiye Esin dedi ki:

  Bu ico çok enetersan. bence tutacak bir fikir.

 5. Avatar Emine Münevver Akca dedi ki:

  Kripto para tutkunları için güzel bir proje olmuş. Yazı çok yararlı oldu teşekkürler. Satışlarının güzel geçeceğine inanıyorum.

 6. Avatar İlma Aldağ dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 7. Avatar Ahmet Durmaz dedi ki:

  Proje oldukça alternatif bir konuya yoğunlaşmış. Bu projeyi kaçırmamak lazım. İleride tutacak gibi görünüyor. Teşekkürler.

 8. Avatar Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  Bu projeyi bende yakından izliyorum. ICO sürecine dahil olmak istiyorum. Çok faydalandım. Bu bilgilendirici yazı için teşekkürler.

 9. Avatar Hanife Nur Erkovan dedi ki:

  Gerçekten blockchainin mantalitesine de çok uygun bir proje. Platform fikir olarak öne çıkmışa benziyor. Sizde bunu kaçırmayın.